| LoRd_KiRo_1974 a întrebat:

Cand intru pe messenger si dau sing in imi apare o eroare(aia cu debug, send. si don't send apoin se blocheaza.
L-am si reinstalat dar tot nimic!
helpcrying

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

La messnger(și nici la alte programe) nu e suficient să îl dezinstalezi doar din control pannel, ci trebuie să cureți și urmele lor din programs files, applications data și mai ales din registrul Windows, unde își au toate setările, setări ce nu se vor șterge automat.
Mai poate fi și problema de la rețea sau de la serverul yahoo, care face din ce în ce mai multe figuri pentru cei ce folosesc conturi gratis, încercând(speră ei) să ne forțeze sa ne facem conturi plătite la ei.Succes

1 răspuns: