| VIATAeGREA a întrebat:

Nu pot sterge instalarea de la metin2ro. si cand dau click dreapta pe ea se tot incarca si merge pc-u greu. si e cpu 100% core 1 100% si core 2 100% 40% ram. merge foarte greu pc-ul nu stiu ce sa fac inainte mergea bine.

4 răspunsuri:
| Geany_Condrut_1998 a răspuns:

Ai putea da click pe el sa tii apasat pe shift si apoi delete si apropo delete e langa enter happy

| Bpoc a răspuns:

Mergi in settings->control panel->add or remove programs aici cauti metin2.ro si dai remove.

| IzzbajuL a răspuns:

Stergel din:
-Control Panel\Add or remove programs
-Run\Regedit le gasesti la Start-ul calculatorului eu asa fac de obiceihappy

| Rin98 a răspuns:

Http://metin2desgarre.tk/ este un server de metin2 privat inca nu avem mutli playeri dar cu timpul vom avea din ce in ce mai multi serverul va deveni din ce in mai interesant este un server hamachi deci aveti nevoie de un client cu Mc si de Hamachi... Pagina de inregistrare http://5.75.83.181/register/ SI Forumul serverului Metin2 Desgarre http://www.metin2desgarre.tk Daca aveti nevoie de ajutor adaugatima pe Yahoo Messenger radu.birca98 Va asteptam...