| uply a întrebat:

Nu stie nimeni de unde pot sa descarc Adobe flash player,real player, mozilla sau alte soft-uri de-astea pentru telefon? Am un LG km 900 areana si nu pot viziona video-uri pe youtube de pe el.
Am intrat pe youtube si-mi arata ca se poatehttp://www.youtube.com/watch?v=SWRCp2DX5S0(arata la sfarsitul video-ului cum apar bulele alea albastre si scrie buffering dupa-aia cand apare linia aia care se-ncarca cu galben intr-un dreptunghi alb)
De asemenea,arata si pe site-urile de specialitate si pe youtube ca are youtube inclus din setarile proprii, nu estedownloadat de mine.
Daca puteti sa-mi dati un link de unde pot sa gasesc aceste site-uri de unde sa downloadez soft-urile mai sus amintite v-as fi recunoscator.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct de pe site-ul producatorului Adobe!