| jwhfghagr a întrebat:

Nu stiti cam la ce pret gasesc iPhone 4S ALB la Orange cu abonament de 9 EURO?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Undeva pe la 2600 ron, dar nu cred ca se dau iphone uri la abonamente din astea asa mici, fara extraoptiuni de date

| valentino52 a răspuns (pentru suntserios):

2600 lei e la liber acum 4s-ul...si pentru orice abonament ii poate face o reducere dar la 9 euro ii scade maxim 200 lei.

| StaiCaTrag a răspuns:

Pai daca stii deja ca e cu abonament de 9 euro ce mai vrei? sau vrei sa il cumperi la liber?