| cosminboy12 a întrebat:

Cum pot sa imi fac un abonament Orange la iphone 5s cu 0 euro se poate funda

3 răspunsuri:
| SimoonaD a răspuns:

Iphonurile nu sunt nicaieri gratis, la orice abonament trebuie sa platesti si ceva bani pentru el.Plus ca trebuie sa platesti abonamentul pe minim 3 luni in avans.La Orange, cel mai putin vei da 200 si ceva de euro pe telefon, la un abonament de 40-50 euro/luna.

| Alina49335 a răspuns:

Stiu ca este oferta la Vodafone, dar abonamentul e vreo 350-360 de lei pe luna.(Abonament pe 2 ani)Depinde, mergi si intrebi sau te uiti pe net, pe site-ul lor.

| Pool77 a răspuns (pentru Alina49335):

Care om inteligent ar face contract cu 350 de lei pe luna? Serios acum.