| horry007 a întrebat:

Nu stiti ce driver pentru placa video imi trebuie? sau cum aflu de care imi trebuie?

Răspuns Câştigător
| mateielisey a răspuns:

In dxdiag ar trebui dar de vreme ce nu ai instalate
uitate pe placa sa vezi ce scrie pe ea sau pe cutie si cauta-ti driverele pe net

4 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Afla modelul placii video, si in functie de producator (ATI RADEON sau NVIDIA) intrii pe site-ul lor si descarci driverele pentru placa video respectiva

| jhonny999 a răspuns:

Scrie in google seria placi de baza si driver download.Intri pe saitul producatorului placi de baza si gasesti acolo toate driverele necesare computerului tau, le downloadezi si install.

| Curiosu a răspuns:

Pai depinde ce placa video ai. Daca ai nVidia intra pe site-ul lor oficial și găsești acolo tot ce ai nevoie...

| horry007 explică:

Multumesc am gasit cu driver robotwinking dar si varianta cu dxdiag mergewinking