| AndreeMeaw a întrebat:

Nu stiti cumva unde as putea sa intru sa-mi mearga bluetooth-ul? nu ma lasa sa trimit si nici sa primesc. Vizibilitatea este pornita si scrie "Se trimite fisierul... " iar dupa zice ca fisier netrimis. Pana acum mergea.iar acum nu stiu ce aree...

2 răspunsuri:
| Ormus2 a răspuns:

Uita-te la sompatibilitatea bluetoot-ului cu cel al devicelui pe care vrei sa-l trimiti!

| AndreeMeaw explică (pentru Ormus2):

Problema e ca este compatibil si nu merge. Pana acum mergea sa-i trimit persoanei respective...dar nu mai merge. Am incercat cu mai multe persoane si nu merge de la mine... sad