| alexandruth a întrebat:

Nu stiti unde pot gasi un program care sa aiba comenzile de Pascal prestabilite, sa nu trebuiasca sa le scriu eu de mana, doar sa dau instructiunile? Ca si un HTML editor doar ca pentru pascal... happy

4 răspunsuri:
| bogdanme889 a răspuns:

Scuze nu stiu dar plzzzz da-mi funda!

| alexandruth explică (pentru bogdanme889):

Nu. happy

| bogdanme889 a răspuns (pentru alexandruth):

Treasba yat nu rasp nimeni la tine macar putai sa imi dai fundA CA SA DAI LA CINEVA

| alexandruth explică (pentru bogdanme889):

Ba copile, invata naibii sa scrii si nu mai crede ca toata lumea iti da funda pentru un raspuns nefolositor. Nu veni tu aici sa imi zic ce trebuie sa fac. Ne-am inteles?