| andreigroza19 a întrebat:

Nu stiti vreun ZIP pasword remover? Gasesc unele programe care cer parola la dezarhivare,un readme cu un site, si apare show pass, completez 1 of 3 survey, dar tot nu mi-o da. Fund@!

2 răspunsuri:
| WoKy a răspuns:

Nu exista asemenea programe. Gandeste-te dureaza ore pana descifrezi o parola de 5-6 litere, apoi la o parola din aia de 30-40 caractere?
Si caracterele gen -;:' sunt cele mai greu de descifrat.
Sfat: in zadar cauti, si eu am avut aceeasi problema dar m-a rezolvat un hacker, dar inainte de hacker un virus luat de la programele astea.
Daca chiar e urgenta treaba, dupa cum ziceam mai sus un hacker te poate ajuta pana atunci slabe sanse!
Cauta pe google tutoriale sa vezi ce zic si aia, ca sa iti dai seama ca nu zic tampenii!
Succes!

| ady1990 a răspuns:

''WoKy'' are dreptate.Eu am incercat multe zile si tot nu mi-a iesit.Gandeste-te ca sunt foarte multe combinatii si dureaza mult.Ia de aici sa vezi cu ochii tai:http://bit.ly/Z1F87s Dai acolo la full version si bagi parola de acolo de la formatul acela text pentru a avea acces la toate optiunile.