| Oyasumi a întrebat:

Nu stiu ce am facut dar dadeam click dreapta, proprieties si ma uitam la spatiul ocupat.si cand incerc sa deschid folder sau orice altceva imi da proprietatile si nu se deschide...
am dat un restart si nimic, cum pot da o resetare? sau sa repar asta...

1 răspuns:
| tomthecat a răspuns:

Ai dat click dreapta şi apoi click stânga pe Properties pe un folder şi nu se deschid proprietăţile? Nu cumva ai dat click dreapta şi click pe Properties, fiind vorba de UN SHORTCUT după un folder?!? Pentru că dacă e vorba de un shortcut după folder, atunci PA, de-aia nu poţi să intri în Properties. Intrarea în Properties se poate face NUMAI DACĂ e vorba de un fişier sau folder real, nu de o scurtătură (shortcut) către fişier sau folder. Sper că ştii aspectele acestea şi nu-ţi sunt străine.