| uply a întrebat:

Fisierele multimedia din pc-ul meu se deschid cu bsplayer,insa cand dau click dreapta la proprieties sau details, nu-mi apare formatul fisierului.La fel si daca am de exemplu un folder de 100 de piese si 90 sunt mp3, daca dau search sa vad care sunt wma nu-mi apar. Vreau sa stiu cum rezolv aceasta problema.Multumesc! Jur sa dau funda 1

Răspuns Câştigător
| KaziPloae1398 a răspuns:

Ca sa iti apara extensiile faci asa: Start - Control Panel. Selectezi din dreapta sus Pictograme Mici, si selectezi Optiuni folder.Te duci la meniul vizualizare si DSELECTEZI optiunea " Se ascund extensiile pentru tipurile de fisier cunoscute"... Dai ok si gata, iti va arata extensiile fisierelor

1 răspuns:
| lex79 a răspuns:

Când vrei să deschizi un program dai click dreapta pe el şi apoi dai "open with..." ţi se va deschide o fereastră de unde alegi programul cu care vrei să îl deschizi.