| xAndruWhiteX a întrebat:

Nu stiu ce are skypeul meu, mi-am instalat din nou windowsul si mi-am descarcat skype-ul dar cand vreau sa sun sau sa raspund cuiva imi apare: Problema cu redarea. Si nu imi merge nici sonorul daca stau cu cursorul pe el scrie: No Audio Output Device is installed. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Sheldon a răspuns:

Din cate vade eu
'No Audio Output Device is installed"
Ar trebuie sa verifici din device manager daca ai drivere la placa de sunet
Per total verifica daca ai drivere corespunzatoare la pc

Descarca Driver pack solutions si il scrii pe un dvd, acel program iti va cauta driverele lipsa si le va instala
Eu as incerca aceasta solutie

Succes!

| xAndruWhiteX explică (pentru Sheldon):

Multumesc, raspunsul tau m-a ajutat. In caz ca voi mai avea o problema legata de pc as dori sa imi lasi o adresa de mail.

| Sheldon a răspuns (pentru xAndruWhiteX):

Levi_manson@yahoo.com

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Driverele audio.