| Danutzu78 a întrebat:

ieri mi-am instalat windows 7 Ultimate si am o problema.......sistemul audio nu merge.Imi apare NO AUDIO OUTPUT DEVICE is INSTALLED
Funda cel care ma ajuta! big grin

Răspuns Câştigător
| IoNuTz96 a răspuns:

Instaleaza-ti driver-ul pentru sistemul audio. Driveru-ul il ai pe cd-ul cu care a venti PC-u tau. Daca nici asa nu merge, atunci spune-mi ce windows ai? x32 sau x64? Si eu am patit pe alt laptop problema cu sunetul. Cand bagam windows x64 nu mergea sunetul si vidoclipurile imi sacadau. Puteam folosii doar windows 7 x32 ca sa mearga totul perfect.

1 răspuns:
| milinalexandru a răspuns:

Inseamna ca sistemul audio nu este instalat.Trebuie sa iti instalezi sistemul audio.