| Liiiax99 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai fac!

Am C-ul plin, dar nu mai am programe de sters!
Nu il mai pot defragmenta!
Am luat CCleaner dar nu prea ma ajuta.

Va rog sa ma ajutati, dau funda!

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mai muta o parte din continut (muzica, fotografii, etc) din partitia C in partitia D si o sa-ti elibereze spatiu in C.

| Liiiax99 explică (pentru Ioandelasal):

Am numai programe importane in C.

| Ioandelasal a răspuns (pentru Liiiax99):

Chiar si programe se pot pune in D, de ex. eu am in D Microsoft Office.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine formateaz-al

| TheBoY a răspuns:

Incearca asta, il am si eu -->http://download.cnet.com/......07614.html

| Liiiax99 explică (pentru TheBoY):

Mersi, e bun programul. Mi-a eliberat foarte mult din partitiile E si D...dar din C foarte foarte putin.

| Demonakita a răspuns:

Si eu il aveam odata plin, iar apoi nu se mai deschidea.Mai bine il duci la un specialist in calculatoare ca sa te ajute.