| single17 a întrebat:

Numi mai stiu codul puk la cartela de orange.sunt pe abonament! care ma poate ajuta sa-mi spuna ce trebuie sa fac ca sal recuperez? mersi mult

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

De pe telefonul unui preieten care e pe orange suni la *100#, dai la 8. puck şi blocare apoi alegi abonament, introduci nr tău de telefon si o să' ţi afişeze codul tău puk happy

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Du-te la un reprezentant Orange!
Succes.

| ceco a răspuns:

Suna la 222

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi afla si mie codul puk va rog frumoss din toata inima mea nu fiti rai ca daca este si eu o sa ajut pe alti promit.nr 0753010793 abonament oringi delfin 4