| Al3xAnDrU66 a întrebat:

Numi merg mufele usb dintr-o parte de la laptop cand il deschid si am culerul pus in functiune la mufele care nu merg se aprinde becul un pic la culer sau la mause si apoi se stinge(da asta in timp ce imi apare ca se deschide windowsul) si dupa ce s-a deschis nu-mi merge nici mause nici culer stie careva de ce? i-am scos bateria si de la incarcat si am tinut cateva secunde apasat pe butonul pentru pornire al laptopului dar nu a mers.

1 răspuns:
| 4ndr33y a răspuns:

Ce cooler? Cooling pad? E destul de rece, nu ai nevoie de el! S-ar putea sa nu aiba destula putere sa alimenteze toate dispozitivele, asa ca le inchide pe toate.