| ItzRivenGod a întrebat:

Numi merge deloc youtube intru si imi apare o chestie above flash player l-am instalat din nou dar tot la fel face ce sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa-mi zicea si mie la un site, asa ca reinstaleaza browserul

3 răspunsuri:
| friends a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat dar scrie si tu http://www.youtube.com/......p?/results

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel imi face instalez flash player, dau restart si tot zice ca nu il am instalat.M-am uitat in control panel si la add removes programs la alte programe arata size si cat are ca marime, dar la flash player nu-mi arata ca si cum nu ar fi...

| strangenaples a răspuns:

Depinde de browserul folosit. incearca sal reinstalezi sau sa folosesti mozilla firefox... e best.si normal adaugand plug-inurile de rigoare, dar iti cere singur asta