| WolfEnergy a întrebat:

O casca se aude mai tare decât alta. E cumva posibil de reparat pentru a ajunge la cum se auzea când le-am cumpărat?

5 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Castile se aud asa la orice device le-ai pune? Sau doar la unul? Daca e doar la unul cauta equilizerul si seteaza de acolo volumul in fiecare casca, daca se aud asa in orice device le-ai pune probabil repararea lor o sa coste mai mult decat ele (acum depinde si de casti), insa nu prea merita daca sunt casti ieftine.

| KillaNoFilla a răspuns:

La pc poti regla asta in control panel > sound > Headphones/speakers>proprieties>levels>balance

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Ai putea specifica modelul, in fine se poate repara, dar avand in vedere ca nu stiu exact problema nu pot spune cat de costisitor este

| Hârjău_Sergiu_1998 a răspuns:

Probabil ca nu, si daca se poate intr-adevar repara, o sa fie destul de costisitor, in ideea ca mai bine cumperi altele

Răspuns utilizator avertizat