| RAY a întrebat:

O curiozitate, din ce am vazut in teste s8 cand vine vorba sa cada jos,foarte usor se vad semne pe carcasa din spate, e scump sa o scimbi?

uite si testul https://www.youtube.com/watch?v=KzZdlS37tps&t=55s

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Chestile alea sunt facaturi oricum samsungul e mai bun.Da acum la faza asta se potriveste vorba aia "Bai astea care ati facut telefoanele! De ce le-ati facut si spatele din sticla ca atunci cand o sa cada jos sa il spargi in *** de tot" laughing

| RAY explică (pentru Freya1):

Crezi? cam usor s-a crapat, chiar am fost suprins naty

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Posibil sa se fi spart asa cum ai vazut posibil sa il gi dat pe ala mai tare posibil ca ala sa fi avut spate de sticla si celalalt de plastic posibil sa fie mai bun celalalt de fapt sau sa il fi spart dinainte