| Teddy_6725 a întrebat:

O doamne! Deci acum 5 min cand am intrat pe prima pagina erau numai si numai intrebari puse de anonimi. Le este asa greu sa isi faca un cont?

3 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

O doamne! Deci acum o jumat' de ora cand am intrat pe toate paginile erau intrebari stupide si aiurite puse de copiisi poate nu numai. Astora le e greu sa gandeasca?

| YepIsSuspended a răspuns:

Eii... dar ce-i cu anonimii de te enerveaza asa...
poate nu stiu sa isi faca cont...big grin

| aliyna a răspuns:

Nu e vorba ca le este greu sa-si faca un cont, sunt persoane care nu doresc sa se afle nimic despre ei si nu vor sa-si asume nici un fel de responsabilitate.