| TheGirlInBlack a întrebat:

Ce este cu utilizatorul chiftelutacrocanta, ca de ieri de cand am iesit si pana azi cand am intrat din nou, mi-au aparut la notificari 19 intrebari puse de el, si alte 4 notificari care erau de la alti utilizatori.
De ce pune atat de multe intrebari?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Se plictiseste. Sau neavand acele griji, de zi cu zi ale fiecaruia, ii merg rotitele din creier, mai ceva ca elicea la avion. Stiu ca va citi postarea ta si raspunsurile noastre.

| Fatamuntilor a răspuns:

Ca sa nu mai apara notificarile de la el -sau oricare alt utilizator, ori debifezi ca nu mai vrei sa primesti notificari, ori il stergi dela prieteni.In ambele cazuri NU vor mai aparea notificare.
Cred ca ulilizatorii care pun prea multe intrebari, vor luati in,, vizor'' de catre admini pentru postari irelevante....Sau nu!

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Posteaza cam la limita intre relevant si irelevant. De multe ori il cam depaseste subiectul intrebarii.

| Mayhem666 a răspuns:

O sa te obisnuiesti laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ramana pentru mereu un mister raspunsul la intrebarea asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari cont -> ctr + f tasteaza site -> debifeaza casuta -> apasa modifica si viata ta o sa fie mai frumoasa, cu placere puppy dog eyes

Are mult timp liber si multe curiozitati, mai nou despre moarte. Vreau sa mananc coliva cu multe bombonele crying

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Cred ca este cel mai nebun user. Asta daca nu este moderator TPU. Oricum omul daca nu are multe hobby-uri are timp sa stea pe TPU