| BassHunter13 a întrebat:

O intrebare scurta si la obiect! unde aflu cati RAmi are laptopu meu

Răspuns Câştigător
| mad93 a răspuns:

My Computer->Properties si iti apare jos cati rami ai.

5 răspunsuri:
| DontAsK a răspuns:

My computer, si in stanga sus ai View sistem information, (memoria ram e trecuta in genul "1. 80 GB of ram")

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click dreapta pe my computer, alegi proprietes si acolo vei vedea cati rami are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mad93 si mimo, eu ce am zis? Chiar era necesar sa repetati?

| BassHunter13 explică:

Cand ai raspuns tu nu iti aparea ca o rasp si mada si mimohee hee

| mimo_3704 a răspuns:

Salut! dai click dreapta pe My Computer si iti apare acolo. daca nu te duci la start si cauti acolo my Computer si faci ce am scris mai sus.