| SoRyNeScku a întrebat:

Se poate cumva sa vada un prieten cati rami are in afara de a deschide laptopu si a se uitata? daca da cum? DAU FUNDITA!

7 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

Da, dreapta mouse pe my computer, properties. arata acolo. ai o multitudine de obtiuni. fie pe placutele de ram, fie in windows, fie in programul everest, fie in task manager, fie in bios. important e ca se poatebig grin

| furios4you a răspuns:

Mai. a deschide laptopul in sensul de al porni sau de ai deschide capacul de la rami?

| Aditzu1988 a răspuns:

Sau si mai detaliat daca vrei sa vezi scrii in run "dxdiag" si ai acolo cam tot ce vrei sa vezi despre lucrushorul tau

| legendarul a răspuns:

Se poate... intri in my computer -> properties (click dreapta) si scrie acolo

| shhadow a răspuns:

Nu are cum...

Răspuns utilizator avertizat
| BzT a răspuns:

Start > Click dreapta pe My Computer > Proprietati

O sa ai acolo toate informatiile deste componentele din PC