| Canndii a întrebat:

O pereche de casti stereo sub 50 lei?
Am avut castile de la iPhone dar s-au rupt exact acum, si nu stiu ce sa aleg. Stiu ca mi-am luat teapa acum un an cu o pereche facuta de Huawei si se auzea ca naiba...

3 răspunsuri:
| popadrian96 a răspuns:

Eu am castile de la Lamsung s6 si sunt destul de bune, am reglat basul la ele si sunt foarte multumit de ele

| D4rk1337 a răspuns:

Waileu luasem de la carreffour căști de la firma lor da foarte bune. Acuma am niste Sony albe ff bune.

| Alexul99 a răspuns:

La 50 de lei nu gasesti nimic bun, poate doar ceva care sa se auda si cam atat, recomand un buget de macar 80-100 de lei, incearca sa te indrepti spre ceva de la senhaiser, cum ar fi modelul cx 300, le am de aproximativ 6 luni si sunt foarte multumit de ele, la fel si cele de la Sony sunt destul de bune. Nu mai cumpara casti ieftine fiindca o sa aiba o calitate a sunetului si a materialelor jalnica. aceste cx 300 de la senhaiser sunt foarte rezistente, am citit review-uri ale utilizatorilor care le folosesc si dupa 4 ani de la achizitionare.