| DoarOana a întrebat:

O prietena de-a mea tocmai si-a luat un laptop si vrea sa stie unde se poate uita sa vada cata baterie i-a mai ramas. Mi-a spus ca nu are iconita aceea de la baterie in coltul din dreapta si vrea sa stie unde poate vedea cata baterie i-a mai ramas. Si eu am laptop dar mie imi apare iconita.
Ofer fundita primului raspuns

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu spui ce marca, dar cred ca este cam la fel la toate. Am Acer si la acesta se poate vedea starea bateriei intrand prin Start/Control Panel/Power Options/Power Meter. De asemenea se poate seta sa fie in taskbar tot din Power Options/Advanced si la Options bifezi Always show icon on the taskbar si apoi dai Apply si OK. Succes si numai bine!

| DoarOana explică:

Are Dell vostro

| DoarOana explică:

@Kronstadt: eu am avut respect si ar civilizat daca nu ai lua diferiti oameni la per "tu". Eu am respect dar se pare ca unii nu au invatat ce e respectul in adevaratul sens al cuvantului