| anonim_4396 a întrebat:

Oameni buni:") Care'i treaba cu IMVU?

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Este un joc virtual 3D in care iti creezi propriul personaj si te joci cu el, e ca un fel de ourworld da mai fain big grin

5 răspunsuri:
| Simyx a răspuns:

Pai imvu e un chat 3D, iti faci prieteni, vorbesti in alte tari, in alte limbi, faci poze, faci bani si cumperi haine, peruci, accesorii, case etc. e un fel de super joc doar ca in varianta 3D si real, adica toti oamenii cu care vorbesti sunt oameni reali care joaca imvuwinking

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Cel mai tare jokk

| Alexandra_7864 a răspuns:

E un chat pe care poti sa socializezi cu ceilalti si in + ai un avatar pe care il poti imbraka... poti sa iti faic iubit\iubita.Intri in roomuri care sunt sub mule forme.De cluburi, parcuri, biserica, plaja, apartamente, spitale, etx.~:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti faci un caracter si il imbraci cum vrei tu ii faci ce vrei ii ca un fel de mess

| SueChan a răspuns:

O. o. e un joculets... ce vrei sa stii? eu am cont ^^. iti pot da orice info