| JamilaGizeh a întrebat:

Care'i treaba cu Kim Kardashian? De ce e asa de cunoscuta?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Saracul Google...
http://www.google.ro/......http?/

| Ţăpeşu a răspuns (pentru greece12):

Da, ştiu cum te simţi...

| Elena97M a răspuns:

Datorita plasticului de pe fata ei si ma refer la tot ce si-a facut (operatii) ca multi altii. plus 'minunatul' ei corp modificat genetic laughing
Apropo, Leila e numele tau sau doar un nickname?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Habar nu am, si eu am tot auzit de ea, dar habar nu am de ce e asa cunoscuta, cred ca o castigat premiul Pullitzer!

| vodami92 a răspuns:

A devenit cunoscuta din nimic! un fel hai sa zicem spunem la noi andreea tonciu poftim! doar ca ea mai are si alte surori kylie jenner! kendall jenner! khloe kardashian! kourtney kardashian! kris jenner! a fost casatorita kim kardashian! cu kanye west!

| onlyketoops a răspuns:

Pai e un fel de Tonciu a noastra...a venit cu curu' ei mare sa spuna ca numai are nimeni ca ea, s-a combinat cu un cantaret si uite asa a ajuns vedeta.

| AndreeaaD a răspuns:

E cunoscuta din cauza casetei porno pe care a realizat-o si care "din intamplare" a devenit publica. Apoi a avut nu stiu ce emisiune si acum e pur si simplu o alta piti, cu fundul mare.

Răspuns utilizator avertizat