| Extraterestru2 a întrebat:

Oare daca am sunat pe cineva ( video ) pe facebook messenger, din greseala si dupa maxim 3-4 secunde am inchis se poate sa imi fi vazut fata sau ceva laughing))) ( stiu ca probabil e imposibil, dar na ). Acolo la chat, nu apare ca a pierdut apelul persoana respecriva sau ceva. Intreb pentru ca nu eram pe contul meu si sper sa nu fi vazut persoana respectiva ca si eu activez pe contul ala laughing)

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu cred ca ti-a vazut fata pentru ca atunci cand suni pe cineva video nu apare imediat, exista un delay de cateva secunde pana apare. Deci, nu, nu te-a vazut nimeni.

3 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Stai liniștit, nu ți-a văzut fața.

| Extraterestru2 explică:

Phew. M-am m-ai linistit putin. Sper sa nu fi vazut. Daca nu voi fi mort laughing

| KatPetrova a răspuns:

Nu cred ca a vazut...