| k2tarebelul a întrebat:

Oare imi va merge gta IV pe sistemul meu :
procesor intel (R) celeron (R) CPU 430 @1.80GHz 2.39GHz, rami 2 GB, placa video Nvidia GE FORCE 9500GT 512 mb, 128 biti?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Merge fara probleme! (fara alte aplicatii deschise in paralel)

| Aero a răspuns:

Http://canyourunit.com

E un site care-ti analizeaza sistemul si iti arata unde se plaseaza PC-ul tau intre minimum-recommended requirements la un joc anume. Poti alege GTA IV din lista.
Dupa cate am vazut eu, daca n-ai minimum procesor dual-core atunci mai bine renunti!

| RS4 a răspuns:

Nu prea cred ca va merge, procesor slabut, video pe 128 bit! poti incerca, dar nu-ti face mari sperante! bafta!

| mihainicula a răspuns:

Cred ca da, bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie oare imi merge inter (r) Dual-Core e6500@ 2, 93ghz, 2gb ram placa 1025 mb raspun pleasewinking