| DavianAlina a întrebat:

Oare se potrivesc ramii acestia (https://www.emag.ro/......DB3RXBBBM/ cu placa de baza DQ67OW (SKTH)?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Da s-ar potrivi dar nu are rost sa-i cumperi pentru ca ai arunca cu banii degeaba, adica aproape degeaba pentru ca placa ta de baza suporta pana la : 1333Mhz iar tu vrei sa cumperi de 1600 Mhz, nu ca n-ar fi compatibil cu placa de baza dar nu va avea putere mai mare de 1333mhz, atat iti recunoaste placa de baza! deci ar trebui sa cauti rami intre 1066 si 1333 Mhz!