| ShadowXxX a întrebat:

Obiectez am spus numele placi de net gresita asta este Broadcom NetXtreme-I Netlink Driver and Management Installer repet pentru Sistem Dell Vostro A640 placa de retea.
Eu o am pe care am descarcat-o de pe DellSuport Dar nu stiu ce are ca tot nu merge netu si am o eroare la un diver mai bine spus nu am driver-ul ala si nu stiu ce driver e, adica pentru ce e PCI Simple Communications Controller.Sa nu mearga netu de la asta? Daca ma puteti ajuta va sunt super recunoscator si va dau si funda si extra nu stiu ce, si absolut, mai absolut ca votca va multumescbig grin

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu se zice "obiectez" ci "reformulez" Obiectez se zice cand nu-ti convine ce spune o alta persoana. Uite aici: http://broadcom-netxtreme-i-netlink-driver-and.software.informer.com/