| ShadowXxX a întrebat:

Sper ca ma puteti ajuta din nou cu aceeasi problema cu instalatul driver-ului de retea pentru Sistem Vostro A640, Broadcom NetXtreme-I Netlink Driver and Management Installer Gata am gasit in mare parte problema nu se instaleaza bine si corect driver-ul de placa de retea pe care il am eu cand il instalez sunt niste lucruri pe care trebuie instalate si se pot bifa si debifa printre ele se afla si SNMP, nu ma intrebati ca habar nu am ce este, totul in regula pana acum cand dau next ca sa il instalez spune asa,
Si nici nu pot sa-l debifez ca atunci nu imi mai spune chestia aia dar e la fel ca si cum l-as fi bifat si mi-ar fi spus ca nu e detectat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce cauti