| anonim_4396 a întrebat:

Ofer funda!
Atunci cand deschid pc-ul, chrome-ul se deschide singur si imi intra pe http://buzunar.blogspot.com! Nu am gasit nici o modalitate sa o scot! Oare ce sa fie am re instalat chrome-ul. degeaba

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Scrie in "run"- msconfig->startup->debifeaza daca e acolo site-ul/google chrome->apply->ok->restart.

| Hasss a răspuns:

Dezinstaleazal si baga mozila e mult mai bun :X si daca ai un pc mai bunicel se misca ff rapid... bafta a si daca nu vrei Ia-te dupa mine
descarca programul asta, e gratuit
http://download.cnet.com/......04572.html
instaleaza-l, apoi da-i un "Quick Scan"
dupa ce termina, si o sa-ti gasesca multe belele, iti garantez,
Da click pe "Show Results", apoi pe "Remove Selected"
la final, restarteaza calculatorul
Hei, ai incredere in mine, cu mine nu mori niciodata.
fa asa, si ai sa scapi...o sa ai mai mult timp pentru necazurile tale

| Radu_Marius_1991 a răspuns:

Intra in C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\Startup si sterge fisierul "Windows Scan.url"