| anonim_4396 a întrebat:

,,ofer funda,, sal, am scos bateria de pe placa de baza a laptopului Acer aspire e1-571 pt ca aveam parola in bios si acum nu mai merge hdd, il arata in bios la informatii dar la boot nu, am incercat si cu alt hdd si tot nu merge, cand vreau sa instalez windowsu il arata dar nu pot sa instalez ca e dat pe modu MBR asa zice, plizz help

1 răspuns:
| infinitial3x a răspuns:

Ai incercat sa schimbi bateria de pe placa de baza adica sa pui alta in locul ei? Sper ca te-am ajutat!