| Kisses4Me a întrebat:

Am un laptop Dell inspiron mini cu Windows 7 starter, cum as putea sa imi schimb imaginea de pe desktop? Am incercat tot ce mergea pe calculator dar nu am reusit. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| śĩĿṽịṻ a răspuns:

Pai dac-i negru ecranu atunci trebuie sa ai instalezi genuine ca altfel nu merge,, sau poate nai driverul pentru placa video.,, ca trebuie sa-ti mearga. funda?

| WR104 a răspuns:

Cauiti in calculator imaginea pe care o dorest pe descktopz>click dreapta>stabilirea ca fundal pentru desktop.Succes!

| Kisses4Me explică:

Hmm... Ce ar trebui sa apara?

| sweetflory a răspuns:

Ai incercat sa dai click pe imaginea care iti apare acum la start si sa gasesti unde scrie "modifica imagine" sau "change image"