| Petronela a întrebat:

Pareri despre samsung corby(pentru cei care il detin)! Cum sa-mi conving parintii sa-mi cumpere acest telefon? Multumesc

Răspuns Câştigător
| BackAgainToTPU a răspuns:

Sal`tare!
Pai, ia note bune la scoala, bate-le apropouri, strange si tu o parte din bani...
Pai, calitatea e foarte buna, eu l`am spart in 2 colturi, dar merge ca nou. Este vina mea ca l`am trantit de la 5 metri, de 4 ori!
Touchul este foarte bun, il am de 1 an telefonul si merge ca uns!
Camera e super, si nu uita: calitatea nu se masoara in megapixeli!
Ce sa mai zic, cu meniul e un pic mai greu in primele zile, dupa aia te obisnuiesti happy
Are 5 tipuri de vibratii, melodii cool incorporate(ca ton de apel) dar nu are jocuristraight face
Cam atat.
Spar sa ti-l iei!
Zi-mi si mie culoarea dupa, ca eu am roz happy

4 răspunsuri:
| BackAgainToTPU a răspuns:

Ba este baterie! dar baterie de omnia!

| SelluMarrie a răspuns:

Si eu am Samsung corby rozlove struck imi place la nebunielove struck Touch-ul este super bun, eu l.am trantit de multe ori pe jos insa merge super bine.Eu ti. l recomand.Ca design e misto pentru o fata.Insa e un dezavantaj:mie mi. a cazut bateria in canalizare si peste tot unde am fost mi.au zis ca nu au baterie pentru acest telefon, asta e. Sper sa iti cumperi:*

| LoveYou4Everrr a răspuns:

Pai ar fi bine sa iei note bune la scoala, ca parintii sa vada ca inveti si chiar ti-l doresti...Eu il am de 3 saptamana. si IL IUBESC! Adica nu am mai vazut un telefon cu niste tonuri de apel asa tari! Imaginile sa vad super bine.Eu il am pe portocaliu.

| HaHaHaProduction a răspuns:

Daca vrei un telefon touch dar nu vrei ceve extraordinar e bun asta, daca vrei ceva extravagant un galaxy s.