| Omza a întrebat:

Salut, cum sa-mi conving parintii sa imi cumpere in alt telefon?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Asteapta un eveniment, ca asa mai greu. Sau aduci mereu in discutie lucrul acesta.

| HighDM a răspuns:

Daca ai note bune la scoala, participi la olimpiade, le poti spune ca meriti un telefon nou si mai performant. Sau spune-le ca toti prietenii tai au telefoane performante si meriti si tu unul. Nu stiu. Ceva gen.

| walkeR1 a răspuns:

Faci asa il trantesti pana nu mai merge dar sa nu ii faci urme ca la-i izbit si ii spui alor tai ca ai alunecat pe cheata si ai cazut pe el de preferabil cand e nins afara laughing