| anonim_4396 a întrebat:

Pareri MacBook Pro 16 versiunea full cu 64 GB RAM?

4 răspunsuri:
| Refresh0 a răspuns:

Funcționează impecabil. Absolut orice de la browser, gaming, editare foto-video, etc.

| anonim_4396 explică (pentru Refresh0):

Gaming?

| Refresh0 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| Raull32 a răspuns:

Daca vrei sa lucrezi pe el,adică să faci editare foto,video,audio,programare,etc,este foarte bun, daca ești un utilizator mai simplu nu merită să dai atâția bani pe un laptop, iar dacă îl vrei pentru gaming, să știi că vor merge prost și trebuie să te îndrepți spre un laptop de gaming cu Windows, un laptop de genul e mai greu și mai mare, dar se descurcă la gel de bine la editat și te poți și juca.