| boyz a întrebat:

Pc ul nu gaseste tastatura cu mouse ul chiar daca acestea lumineaza tastele, nu merge mouseul, nu pot intra in bios, nu se inregistreaza nici o tasta sau vreun click, acum o ora mergeau "brici".

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Schimba porturile (daca is pe USB) si da un restart.

| tasr123 a răspuns:

Cumpara alt calculator.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tasr123):

Spre deosebire de alti IMBECILI, cand dau "nefolositor si eronat" am MINIMUM DE BUN SIMT SA EXPLIC "DE CE"

poate sa cumpere "alt" controller de usb, in care sa bage mousu' si tastaDURA, nu un intreg alt calculator