| Vincentiu_5410 a întrebat:

PC-ul se reseteaza si uneori se blocheaza, ce ar putea sa aiba?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temperatura ridicata procesor, curata unitatea de praf cu o pensula de vopsit nefolosita si schimba pasta termoconductoare.
De asemenea HDD-ul ar putea sa fie uzat si se ambaleaza termic ( se incalzeste ) verifica punand palma pe el, nu exista risc de electrocutare stai linistit.

9 răspunsuri:
| Ramona1 a răspuns:

Ar putea sa aiba virusi

| cagulatu a răspuns:

Poate fi de la Hard-Disk sau de la Drivere

| PamPam_3003 a răspuns:

S-ar putea sa fie virusat. Ar trebui sa te duci la un specialist sa iti bage din nou windows-ul si sa ti-l deviruseze. happy

| Cartitza a răspuns:

Pai windowsu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca tot l-ai reinstalat de 3 ori Windows-ul, eu nu cred ca te umpli repede de virusi asa repede. E o problema hardware cel mai probabil. Cum ti-a zis Critical!

Răspuns utilizator avertizat
| NoNameBitch a răspuns:

Din cauza virusilorwinking

| dragosh_1723 a răspuns:

Exista mai multe variante :
-Windowsul este piratat ceea ce inseamna ca nu tine decat max.3-4 luni
-ai virusi
-configurarile pc-ului sunt prea slabe
-ai memoria plina
Dar daca ti se restarteaza cred ca ai virusi incerca antivirusul (are si firewall avast 2010 ). cred ca ti-am fost de folos. funditawinking

| contdejoc a răspuns:

Are nevoie de o formatare