| mrclaust a întrebat:

PCul meu a fost virusat serios și nu se mai deschide Windows de loc (se resetează calculatorul când trebuie sa se deschidă Windows) și am un dvd cu Windows dar nu știu cum sa îl instalez (nici cum sa pornesc setup). Îmi puteți explica detaliat cum sa instalez Windows și sa șterg toate datele care erau pe vechiul Windows? Dau funda la prima care merge. (Am un Windows XP 64bit și înainte am avut 32bit)

Răspuns Câştigător
| ionut1980 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=425
De recomandat pe 32bit.

1 răspuns:
| angel4v3ryour a răspuns:

Te-as sfatui sa te duci la cineva care se pricepe mai bine la instalat Xp-ul asa poate inveti si tu!:-)