| k3R0seN a întrebat:

Am o problema cam mare...Am avut windows xp virusat asa ca am instalat un windows vista. Cand porneam calculatorul imi apareau imediat 3 chestii:
Earli about windows
Windows Vista
Windows XP Setup
Asa ca speriat am instalat repede windows 7.Acum cand pornesc calculatorul apar 4 chestii:
Earli about windows
Windows 7
Windows Vista
Windows XP Setup.
Am sters widows vista si xp de pe disk C si tot asa imi apare.
Am tras pe DVD windows XP ca sa pot reinstala windows-ul si cand pornesc calculatorul nu il citeste! Am incercat sa il instalez din calculator dar windows 7 nu ma lasa. ce pot face!
Sunt disperat sa-mi repar calculatorul! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| georgedanielc a răspuns:

Reinstaleaza windowsu, dar nu uita sa formatezi partitia unde il instalezi sterge primadata fiecare partitie in parte si reinstaleazo iar, formateaza partitia C si formateazo si instaleaza... sper ca m-am facut inteles