| Karizma a întrebat:

Pe ce apas ca sa fac,, poza"la ceea ce apare pe calculator( ca atunci cand la iphone apesi pe ambele butoane in acelasi timp si se face poza)?

Răspuns Câştigător
| blackrain a răspuns:

Ctrl+ alt + prt sc (adica print screen, e undeva pe tastatura, in dreapta sus)

3 răspunsuri:
| YourMother a răspuns:

Print Screen (prt sc). Apoi intra in Paint si da Paste. Funda?

| QuasionTS a răspuns:

Apesi pe print screen(sau prt sc, deasupra sagetilor), apoi te duci in paint si apesi ctrl + v in acelasi timp.

| Antonia18 a răspuns:

Printscreen sau prtscr apoi deschizi paint si dai sus la editati paste