| OneDream a întrebat:

Pe o tableta cu Android cum as putea sa-mi pun wordmap(programul acela de scris), de unde trebuie sa-l descarc? Dau funda

5 răspunsuri:
| djandrei a răspuns:

Nu iti trebuie neaparat o aplicatie anume pentru a scrie. ai aplicatia instalata care se numeste Note sau poti descarca de pe magazin play sau play store aplicatia Kingsofl office. Are tot ce iti trebuie si ii gratis.

| Crazyeo a răspuns:

Gratuit chiar din Play Store

| gelu1970 a răspuns:

Gratuit in play store e quickoffice. wordmap? nu stiu daca e pentru scris

| TheTimeKiller a răspuns:

Poti folosii si alte aplicatii de scris. Incearca Polaris office.

Răspuns utilizator avertizat