| Dawniix a întrebat:

De curand am primit o tableta cu android cu tastatura. Cum as putea sa sicru cu diacritice? Trebuie sa descarc vreun program?

3 răspunsuri:
| Dawniix explică:

Deci nu este vorba despra tastatura care apare pe ecran, are tastaura separat, ca si un laptop

| gotham23 a răspuns:

Nu, tii apasat pe o litera si o sa iti dea mai multe semne... alegi pe cele cu diacritice.

| Akavir a răspuns (pentru gotham23):

Ai o tasta care iti schimba de pe litere pe semne, iar daca tii mai mult timp apasat pe o tasta cu litere iti va arata si versiunile cu diacritice ale literei

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraftgiftcode.net