| anonim_4396 a întrebat:

Pe pc am 1GB si trebuie sa descarc ceva de 2GB! Nu pot trai fara programul ala! ( BlueStacks ) Cum pot avea mai multi GB? Pls! Ofer FUNDA automat raspunsului folositor! :*

2 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Poate te referi ca ai 1GB de RAM, memoria HDD-ului este mult mai mare

| tr3ig a răspuns:

Ai 1gb ce? liber pe hard? pe tot hardu? sau 1gb memoria ram? daca e vorba de memoria ram nu ai nici o treaba cu ce vrei tu sa descarci.
tu intra in my computer si vezi cat spatiu ai pe local disk C si local disk D sau cate partitii ai tu, trebuie sa ia pe vruna din ele mai mult de 2 gb ca sa descarci programu ala.