| Anonymus3000 a întrebat:

Pe skype unor prieteni cand asculta o muzica pe youtube se aude si la restul. Mie nu mi se intampla. Cum as putea face sa se auda si la mine. Stiu ca multe persoana vor sa nu se mai auda dar eu vreau exact opusul

6 răspunsuri:
| Gray77 a răspuns:

Bun, ai laptop?
Asculti prin casti sau difuzor?
Ai microfon la casti sau separat?
Lasa raspuns la astea ca sa stiu ce sa-ti zic.

| Anonymus3000 explică (pentru Gray77):

Nu am laptop, am pc.
Ascult prin casti si am microfonul incorporat.
Imi pare rau ca am raspuns asa tarziu

| Gray77 a răspuns (pentru Anonymus3000):

Cand vorbesti pe skype, asculti muzica tot in casti sau in difuzor?, daca asculti in casti si ei nu aud e vorba de calitatea microfonului, daca asculti la difuzor si nu se aude, du-te la skype>unelte>optiuni>setari audio si schimba acolo la iesire audio, Speaker and Headphone.

Răspuns utilizator avertizat
| johnny501 a răspuns:

Stiu ca la calitate convorbire sau ceva de genul are o setare sa alegi microfonul alege-l pe oricare si vezi care este cel din calculator (din pacate ca sa te auzi la loc trebuie sa chimbi iar setarea si nu o sa se mai auda la calculator) scuze dar daca nu vad exact nu te pot ajuta mai mult

| Anonymus3000 explică (pentru johnny501):

Acolo am Microphone, Stereo Mix, CD Audio. Daca dau pe Stereo Mix se aude sunetul din pc dar nu ma aud eu si la microphone e invers. Nu stiu cum sa fac sa mearga amandoua simultan