| anonim_4396 a întrebat:

Pe telefonul F2 Crony merge Facebook si Yahoo! Messenger?
Trebuie descarcate,ceva? Cum?
Daca trebuie descarcate si n-am card de memorie, o sa aiba nevoie de multa memorie?
E de ajuns memoria telefonului? Daca da, cat %.
Are unul dintre voi acest telefon si net pe el? Daca da, cum merge si cum e cu aceste doua?
Vreau raspunsuri cat mai detaliate.

Funda si vot la toate răspunsurile folositoare.

1 răspuns:
| Niiiicu a răspuns:

Da,merg descrcate, dar vor merge greoi datorita numarului mare de prieteni si vei astpta sa se incarce pana te saturistraight face, de ajuns iti ajunge memorie ele neavand mai mult de 10 mega deci cam 1% sau 10% din memorie depinde si de cata memorie ai, pentru messenger foloseste m.yahoo.com iar pentru facebook folosesti m.facebook.comhappy