| PeAcE a întrebat:

Pe telefonul Samsung corby pot sa intru pe youtube sau pe mess? Daca da, imi spune-ti si cum va rog?! (FUNDAAA)

PS:am internetul instalat!

5 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

Nu iti recomand
la "am internetul instalat" la ce te referi? ca ai abonament sau obtiunea cu internetul activata? ca daca nu cam aia trebuie sa ai pentru a intra pe net.
si in plus de asta corby nu stiu exact daca poate si stie din alea dar ideea e ca pentru youtube ai traficul aiurea.
ce optiune ai tu activata la Orange de internet nu iti ofera prea mult trafic deoarece daca te uiti la un video faci trafic, si nu stiu la cate te poti uita daca ai undeva la 50 MB trafictongue si daca ai numai 50 si ii consumi pe cateva video-uri de youtube dupa aia stai si te uiti la telefontongue ca la video neah.

| Phineas a răspuns:

Da normal ca se poate.Am si eu Samsung Corby si merge sa intri pe mess pe youtube pe google...etc

| ziz a răspuns:

Youtubeu'ul nu merge.

In schimb merge mess'u.

Scrii la google messenger.si dai prima.intri.si gata
Fuunda?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| Robii a răspuns:

MENIU-WEB-Inserezi URl ww.youtube.com sau www.yahoo.com