| Nano94 a întrebat:

Pe toate site-urile imi cere sa fac update la Adobe Flash Player si nu reusesc! Nu inteleg de ce! Cand dau install, imi apare asa (blank) si nu se instaleaza. Am incercat si din Safe Mode, tot n-a vrut. Stau asa de 3 zile! Care este problema si ce pot face? Mersi!
http://imgbox.com/Bh19ZKzw

5 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ala e linux sau windows xp?
Daca ai xp acesta e motivul! Treci pe windows 7 / 8 / 8.1 / 10!

| Nano94 explică (pentru CPAElites):

XP! nu pot trece pe altul... chiar nu se poate altfel?

| CPAElites a răspuns (pentru Nano94):

Nu...Man nu se mai fac update-uri pentru xp.
ASA CA OBISNUESTE-TE CU ERORILE!

| trisha88 a răspuns (pentru CPAElites):

Eu am windows 7 Home Premium si am aceeasi problema cu Adobe flash player.

| trisha88 a răspuns:

Buna, exact asta mi se intampla si mie. Norocul meu este ca am gasit un site pe care ma pot uita la seriale si nu-mi cere sa instalez Adobe Flash Player.Se cheama vtube poti sa incerci si tu mie imi merge foarte bine fata de alte site-uri.Sigur ca cu asta nu rezolvam problema, mi-e teama sa nu fie de la Windows cel putin la mine.